STACJA "ABSOLWENT"

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego klasy VIII miała wyjątkowy charakter, dla ósmoklasistów skończył się pewien etap w ich życiu – dotarli do stacji „Absolwent". Wydaje się, że nie tak dawno stawiali pierwsze kroki w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wielgusie, by zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Tymczasem lata szybko mijają i to dziś, w piątek 25 czerwca, uczniowie klasy VIII zakończyli swoją naukę.

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego nastolatkowie pożegnali się z kadrą pedagogiczną, dyrekcją, kolegami, odebrali nagrody za dobre wyniki w nauce i w sporcie oraz za inne osiągnięcia. W roku szkolnym 2020/2021 Szkołę Podstawową im. ks. Andrzeja Biernackiego w Wielgusie ukończyło 22 uczniów, czworo z wyróżnieniem.

Dziękujemy Wam, że byliście z nami. Dziękujemy za otwartość, za kreatywność, za młodość. Życzymy Wam wielu sukcesów, a przede wszystkim, wiary w swoje możliwości na dalszych etapach swojej edukacji.