WYJAZD DO KINA Z OKAZJI DNIA DZIECKADnia 31 maja 2022 r., uczniowie klas czwartych, piątej i szóstej świętowali Dzień Dziecka wyjazdem do Multikina w Krakowie. Seans filmowy, to ostatni hit fantasy pt. „Doktor Strange”. Film opowiadał o super bohaterze, czarodzieju dr Stephenie Strange, który z pomocą starszych i nowych nadnaturalnych sojuszników prowadzi w wieloświatach walkę ze złem. Broni naszą rzeczywistość przed niebezpiecznymi siłami z innych wymiarów. Uznanie oglądających wzbudziły efekty specjalne użyte w filmie. Natomiast przesłaniem dla nas były wartości bardzo ważne w życiu, każdego człowieka takie jak, prawdziwa przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność.

Następnie cała wycieczka udała się na posiłek, a później w drogę powrotną do szkoły. Wszyscy wracali uśmiechnięci, zadowoleni z miło spędzonego czasu.