OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

2012/2013

 

 

L.p.

 

 

Nazwa konkursu

 

Organizator

 

Miejsce

 

Uczeń

 

Nauczyciel

1.

X Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

Kuratorium Oświaty w Kielcach

 

laureat

 

Krystian Rokita

 

Ewa Krawczyk

2.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzno – Literacki „Regionalne kapliczki w obiektywie”

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 4 w Krakowie

 

I miejsce

 

Aleksandra Spiecha

 

Bernadeta Wiśniewska,

Renata Połetek

 

3.

XXII Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Ekologia, my i region w którym żyjemy”

Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach

 

II miejsce

 

Wiktoria Nowak, Krystian Rokita, Daniel Kowalski

 

 

Renata Połetek

4.

II Przegląd Artystyczny Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w kategorii: „Konkurs Filmowy”

 

ZSR Cudzynowice

 

I miejsce

 

Paulina Okła, Marta Płaszewska, Justyna Siejak, Tomasz Kołodziej

 

 

Ewa Krawczyk,

Marek Krawczyk

5.

II Świętokrzyskie Dni Bezpiecznego Internetu „Serfuję Szanuję”

 

Sodmidn Kielce

 

Wyróżnienie

 

Aleksandra Spiecha, Zuzanna Kacińska, Dominika Ciochoń

 

Ewa Krawczyk, Marek Krawczyk

6.

Konkurs BRD

 

PGS w Skalbmierzu

 

V miejsce

 

 

Krystian Rokita, Bartłomiej Rokita, Łukasz Gołdyn

 

 

Marek Krawczyk

7.

Przegląd Małych Form Teatralnych Szkół Gimnazjalnych

 

Komenda Powiatowa Policji w Kazimierzy Wielkiej

 

 

II miejsce

 

uczniowie gimnazjum

 

Bernadeta Wiśniewska

8.

X Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej

 

Kazimierski Ośrodek Kultury

 

Udział

 

uczniowie gimnazjum

Barbara Soból, Elżbieta Spiecha, Bernadeta Wiśniewska

9.

„Poznaj świat przez języki”

Fundacja – Instytut Jakości w Edukacji

 

Udział

uczniowie gimnazjum

Barbara Soból, Elżbieta Spiecha

10.

Konkurs Piosenki Zagranicznej

 

Publiczne Gimnazjum w Czyżowicach

 

 

Wyróżnienie

 

Hubert Kozik z zespołem

 

 

Barbara Bator

11.

„Aby zdrowym być, trzeba umieć żyć”

 

ZSZ w Odonowie

 

II miejsce

 

Aleksandra Spiecha,

Dominika Ciochoń, Zuzanna Kacińska

 

 

Elżbieta Spiecha

 

12.

Konkurs Fotograficzny „Skarby Ziemi”

 

ZSR Cudzynowice

 

I miejsce

 

Anna Olender

 

 

Renata Połetek

 

II miejsce

 

Klaudia Kacińska

 

13.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej

 

 

I miejsce – etap gminny

 

Daniel Kowalski

 

Andrzej Kuliś

14.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej

 

 

II miejsce – etap powiatowy

 

 

Daniel Kowalski

 

Andrzej Kuliś

15.

XVIII Diecezjalny Konkurs Biblijny

 

Referat Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kielcach

 

 

Wyróżnienie

 

Weronika Chuchmacz

 

Ks. Stanisław Brzoza

16.

II Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Nauczyciel języka niemieckiego PGS Wielgus

I miejsce

Kubik Karolina

 

Ewa Adamczyk-Isaki

II miejsce Kowalski Daniel
III miejsce Kozik Hubert

17.

 

 

 

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Echo z dna serca”

 

 

 

 

 

Biblioteka w Skalbmierzu

 

 

 

I miejsce

 

Patrycja Kołodziej

 

 

 

 

 

Sylwia Bączek

 

II miejsce

 

Justyna Siejak

 

 

Wyróżnienie

 

Damian Parada

 

18.

 

I Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

 

Nauczyciele języka angielskiego PGS Wielgus

 

I miejsce

 

Aleksandra Spiecha

 

 

 

Barbara Bator,

Elżbieta Spiecha

 

II miejsce

 

Dominik Nęga

 

 

III miejsce

 

Daniel Kowalski