OSIĄGNIĘCIA   W KONKURSACH 

2011/2012

 

 

L.p.

 

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

   Uczeń

  Nauczyciel

1.

IX Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Kuratorium Oświaty  w Kielcach

   laureatka

Aleksandra Dziula

Renata Połetek

2.

IX Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Kuratorium Oświaty w Kielcach

  finalistka

Patrycja  Marzec

Ewa Krawczyk

3.

„Perła Świętokrzyska” – nagroda Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty  dla wybitnych gimnazjalistów

Kuratorium Oświaty w Kielcach

laureatka

Aleksandra Dziula

 

 

Bernadeta Wiśniewska

4.

Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka za osiągnięcia naukowe

 

laureatka

Patrycja Marzec

 

Andrzej Kuliś

5.

Wojewódzki Konkurs „Niezwykła noblistka Maria Skłodowska – Curie”

Kolegium Szkół Prywatnych w Kielcach

I miejsce

Aleksandra Dziula, Katarzyna Grzywna, Monika Kaleta

Renata Połetek

6.

XXI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Ekologia, my i region w którym żyjemy”

Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych

V miejsce

Wiktoria Nowak, Monika Styczeń, Patrycja Kołodziej

Renata Połetek

7.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej

 

I miejsce – etap gminny

 

Daniel  Kowalski

 

Andrzej Kuliś

8.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Kazimierzy Wielkiej

I miejsce – etap powiatowy

Daniel Kowalski

Andrzej Kuliś

9.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Wojewódzka Państwowa Straż Pożarna w Kielcach

finalista – etap wojewódzki

Daniel Kowalski

Andrzej Kuliś

10.

Ogólnopolski Konkurs „Żyj smacznie i zdrowo”

 

marka WINIARY we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności

laureat

Daniel Kowalski

Renata Połetek

11.

Powiatowy konkurs „Przedsiębiorcze Gimnazjum”

 

ZSR w Cudzynowicach

I miejsce

Aleksandra Dziula, Katarzyna Grzywna, Dominik Bzdziuła

Sylwia Bączek

 12.

I Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Nauczyciel języka niemieckiego PGS Wielgus

I miejsce

Patrycja Marzec

Ewa Adamczyk-Isaki

13.

Konkurs Fotograficzny „Barwy jesieni”

Muzeum Regionalne w Koszycach

wyróżnienie

Monika Wiśniewska

Bernadeta Wiśniewska

wyróżnienie

Aleksandra Spiecha

14.

Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego kategoria: piosenka

 

KazimierskiOśrodek Kultury

II miejsce

Katarzyna Marasek

 

Grzegorz Krawczuk

15.

Powiatowy Konkurs „Życie i dzieło Marii Curie – Skłodowskiej”

LO w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce

Aleksandra Dziula

Renata Połetek

III miejsce

Daniel Kowalski

16.

I  Powiatowy  Przegląd  Dorobku Artystycznego Szkół Gimnazjalnych

kategoria:

ZSR    w Cudzynowicach

     

teatr

I miejsce   za spektakl „Alicja w cyfrowym świecie”

uczniowie gimnazjum

Bernadeta Wiśniewska

film

I miejsce  za film   „Na starym zamku…”

Aleksandra Dziula

Renata Połetek

najciekawsza kreacja postaci drugoplanowej

 

Marcin Niedźwiedź

Bernadeta Wiśniewska

nagroda za autorski scenariusz do przedstawienia o charakterze profilaktycznym „Alicja w cyfrowym świecie”

Aleksandra Dziula

Bernadeta Wiśniewska