SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ

W JEDNOSTCE PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

 

3 czerwca miało miejsce wielkie wydarzenie w życiu naszych przedszkolaków. Dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych naszej szkoły udały się z wizytą do jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Kazimierzy Wielkiej.

Po jednostce przedszkolaków oprowadzali strażacy, którzy w tym dniu pełnili swoją służbę.

Dzieci miały możliwość zobaczyć wszystkie pomieszczenia budynku straży. Jednak największą atrakcją dla nich był pokaz wyposażenia wozów strażackich oraz przejazd nimi przy włączonej syrenie. Kulminacyjnym punktem wizyty okazała się możliwość posłużenia się wężem strażackim, z czego skorzystał każdy przedszkolak.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1