SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

SALA ZABAW DLA PRZEDSZKOLAKÓW

 

W środę, 5 czerwca, przedszkolaki z grupy: Motylki, Biedronki i Kaczuszki radośnie spędziły czas w Sali Zabaw ,,Rio" w Miechowie. Po wejściu na salę wszystkie dzieci ogarnęła fala radości. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii korzystały z dostępnych w sali sprzętów: tuneli, labiryntów, basenu z kulkami oraz zjeżdżalni.

Wspólnie, miło spędzony czas integrował przedszkolaków, a zabawy rozwijały ich ogólną sprawność fizyczną. Trzy godziny zabawy upłynęły przedszkolakom bardzo szybko.

Zmęczone, ale uśmiechnięte i zadowolone wróciły do domu. Wyjazd na długo zostanie w pamięci naszych milusińskich.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1