INSTALING - WSPANIAŁA SZÓSTKA/DZIESIĄTKA

Koniec pierwszego semestru roku szkolnego 2022/2023 to także koniec XIX edycji nauki języka angielskiego na platformie Instaling.
Jest to także miły moment na wyróżnienie uczniów, którzy sumiennie i systematycznie przyswajali słownictwo w I semestrze.

Uczniowie - których prezentujemy - nie opuścili ani jednego dnia sesji !!! – pracowali w sobotę, niedzielę, święta, dni wolne od zajęć szkolnych itd. Ich wysiłek i niemały wkład pracy został dostrzeżony.

Za imponujące wyniki w nauce języka angielskiego z programem Instaling nagrodzono 6 następujących uczniów:
🔷 Filo Szymon – kl. IVB
🔷 Dominic Thoilliez – kl. VB
🔷 Cetnarska Karolina – kl. VII
🔷 Duda Gabriela – kl. VII
🔷 Moneta Kamila – kl. VII
🔷 Włusek Weronika – kl. VII

Pragniemy zaznaczyć, że jest mnóstwo innych uczniów, którzy również pracowali bardzo sumiennie. Stosując się jednak do raportu systematyczności-kryterium, które jest na bardzo wysokim poziomie, laury zdobyła wymieniona SZÓSTKA.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH OSIĄGNIĘĆ!!!

Tak było w I semestrze roku szkolnego 2022/2023.

Na koniec II semestru, a więc w sesji wiosennej INSTA.LING (XX edycja) mieliśmy - można śmiało powiedzieć - TOP 10

🔸 Filo Szymon - kl. IVB
🔸 Kozińska Alicja - kl. IVB
🔸 Blady Magdalena - kl. VA