SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2024

 

Egzamin ósmoklasisty 2024 już za nami. W dniach 14-16 maja, nasi uczniowie zmierzyli się z testami z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. To pierwsze, tak ważne doświadczenie, które przygotowuje młodych ludzi do przyszłych wyzwań.

Według uczniów, tegoroczny egzamin nie należał do najłatwiejszych. Pojawiły się proste, ale i trudniejsze zadania, które wymagały solidnej wiedzy i umiejętności. Choć oficjalne wyniki poznamy dopiero 3 lipca, wierzymy, że każdy uczeń włożył dużo wysiłku w przygotowania i sam egzamin.

Teraz, przed uczniami ostatnie tygodnie nauki i szansa na zdobycie jak najlepszych ocen na świadectwie. Trzymamy kciuki za udane zakończenie roku szkolnego!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1