SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

MÓJ MOTYL

 

Uczniowie Julia Magnes, Maja Znaj, Szymon Zapart (klasa 5a), Bartosz Polak (klasa 5b), Julia Nowak, Magdalena Styczeń (klasa 6b), Weronika Bujak, Wiktoria Gaik oraz Kamila Polak (klasa 7) zakwalifikowali się do finału i zdobyli nagrody w konkursie plastycznym „Mój motyl” zorganizowanym przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.

Piękne prace plastyczne naszych uczniów zostały wykonane różnymi technikami i najczęściej przedstawiały rodzime gatunki motyli.

Prace konkursowe były bardzo ładne i wybór najlepszej był bardzo trudny, dlatego organizatorzy postanowili nagrodzić wszystkie finałowe prace.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1