TAKIE BALE TYLKO W KARNAWALE...

W czwartek, 26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów. Zabawę rozpoczęły dzieci z grup przedszkolnych oraz klas I – III, następnie bawili się uczniowie klas IV – VIII. Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową, co wprowadziło dzieci w wesoły nastrój i zachęciło do wspólnej zabawy. Na korytarzach, na sali zaroiło się od Spidermanów, Batmanów, piratów, rycerzy, policjantów…Były wróżki, księżniczki, koty, pszczółki, motyle oraz różne inne stworki... Stroje były barwne a milusińscy nie do poznania. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, tańce w parach, wygibasy solowe …..

W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice oraz stołówka „Kazimierskie Smaki”.

Po południu przyszła kolej na uczniów klas IV-VIII. Było mniej przebierańców, ale niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, tradycyjnej chusteczki czy belgijki.

Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku.

Wszystkim życzymy miłego odpoczynku!