PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

I MUZYCZNE WAGARY

Pierwszy Dzień Wiosny młodzież szkolna spędziła na muzycznych wagarach w Kazimierskim Ośrodku Kultury. Była to niezwykła uczta muzyczna z efektami świetlnymi na dużym ekranie.
W czasie pokazu mogliśmy poczuć atmosferę największych światowych koncertów.

Wysłuchaliśmy muzyki filmowej z takich wielkich produkcji jak: „ Gladiator”, „Król Lew” czy „Piraci z Karaibów”. Nasze serca skradły rytmiczne hity muzyki elektronicznej grupy Schiller.

Koncert wszystkim uczestnikom bardzo się podobał, wywarł na nas niesamowite wrażenie.
W dalszej części dnia, wyruszyliśmy na wiosenny spacer po miejskim parku . Tam odkryliśmy dowody przyjścia wiosny. Zakwitły już pierwsze kwiaty - fiołki, stokrotki i przebiśniegi, zazieleniły się wierzby, a ptaki już ochoczo wiją swoje gniazda.

Wróciliśmy do szkoły pełni humoru, zadowoleni z miło spędzonego czasu.

Uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaczki przywitały Pierwszy Dzień Wiosny na terenie szkoły.
Z wielkim zaangażowaniem na sali gimnastycznej wykonały plakaty przedstawiające krajobraz wiosenny. Później wyruszyli by pożegnać Zimę i powitać Wiosnę. Spalenie Marzanny wywołało ogrom radości, gdyż dzieciaki bardzo oczekują Wiosny.