SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2023/2024

 

top1Dziś, rozpoczynamy kolejną niezwykłą podróż – podróż w świat zabawy, wiedzy, odkryć i przygód. To chwila, w której serca uczniów, rodziców i nauczycieli biją mocniej, wyczekując tego, co przyniesie nam Nowy Rok Szkolny - 2023/2024.

Pierwszy dzwonek, który dziś przywitał nas na dziedzińcu szkoły, jest dla nas sygnałem, że zaczynamy wspólną podróż w poszukiwaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności oraz kształtowaniu charakterów. Jest to czas, w którym będziemy razem świętować sukcesy, wspólnie czerpać naukę z każdego wyzwania, jakie przed nami stanie i rosnąć jako jedna społeczność.

Życzymy wszystkim uczniom udanego roku szkolnego, pełnego fascynujących odkryć i radosnych chwil. Niech ta nowa edukacyjna podróż przyniesie Wam wiele satysfakcji i umocni Wasze pasje oraz marzenia.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1