SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

DZIEŃ CHŁOPAKA

 

29 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej, który każda z klas obchodziła indywidualnie. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i przygotowały dla swoich kolegów prezenty - drobne upominki, słodkie "co nieco", gry, zabawy.

Szczególnie w grupach przedszkolnych panowała niezwykła wrzawa. Dzieci z entuzjazmem wymieniały się prezentami, a ich oczy lśniły radością. Małe rączki otwierały opakowania, a z ust wydobywały się okrzyki zadowolenia nad nowymi skarbami.

Męska część grona pedagogicznego również nie została pominięta tego dnia i została obdarowana prezentami, słodkościami….

To był miły, radosny dzień.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy z tego miejsca najserdeczniejsze życzenia!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1