SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

DZIEŃ NAUCZYCIELA

 

Dzień Nauczyciela jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły: obecnych i emerytowanych.

13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii.

W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków. Następnie odbyła się część artystyczna ze śpiewem, recytacją, tańcami i szkolną orkiestrą.

Muzyka, która towarzyszyła nam podczas Akademii była niesamowicie różnorodna. Od solowych występów po orkiestrę szkolną, każdy z uczestników mógł się wykazać. A grupa taneczna dziewcząt..... zaskoczyła nas niezwykłymi choreografiami. Ich taneczne popisy wprawiały w dobry nastrój. Wszyscy obecni na Akademii mogli się przekonać, że w naszej szkole taniec ma szczególne miejsce.

To był radosny dzień, ale także okazja, aby podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Niech ta wdzięczność towarzyszy nam przez cały rok szkolny, ukazując, jak ważną rolę odgrywają w codziennym życiu społeczności szkolnej.

http://bit.ly/SWIETOSZKOLY

 

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1