SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

WIGILIJNE SPOTKANIA

 

22 grudnia w naszej szkole zapanowała wyjątkowa atmosfera, pełna ciepła i radości. Każda klasa zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie dźwięki kolęd, aromaty świątecznych potraw i uśmiechy tworzyły niepowtarzalną wigilijną aurę.

Nasze uczennice i uczniowie we wszystkich klasach gromadzili się przy wigilijnie przystrojonych stołach, aby wspólnie podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i delektować się pysznymi potrawami. To był czas nie tylko smakowania tradycyjnych dań, ale przede wszystkim dzielenia się radością i serdecznymi chwilami. To także okazja do budowania więzi i wzmacniania wspólnoty szkolnej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tej niezapomnianej atmosfery.
Niech te chwile staną się dla nas wszystkich piękną tradycją i niezapomnianym wspomnieniem świąt w naszej szkole!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1