SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

JASEŁKA

 

Jasełka to przedstawienie o narodzeniu Syna Bożego, które od dawna wpisane są w polską tradycję oraz corocznie wystawiane są w naszej szkole. Głównym przesłaniem jasełek jest przybliżenie okoliczności narodzin Pana Jezusa, dlatego też, scenariusz zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące przyjściu na świat Bożej Dzieciny.

Przedstawienie wprowadziło zaproszonych gości oraz całą społeczność szkolną w czas Bożego Narodzenia pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju oraz stało się dla obecnych lekcją wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji.

Uczniowie klas III dołożyli wielu starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i z pewnością na długo zapiszą się w naszej pamięci.

Za ogromny trud włożony w przygotowanie niezwykłych jasełek, pięknej scenografii, śpiewu kolęd, tańca Aniołków składamy podziękowania uczniom, wychowawczyniom: pani Mirosławie Szczerbie, pani Edycie Gołębiowskiej, panu Tomaszowi Kurze oraz Grzegorzowi Krawczukowi.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1