SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

OBCHODY DNIA DZIECKA

 

6 czerwca, z lekkim opóźnieniem, świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszej szkole i było po prostu wspaniale! Boisko tętniło życiem i radością, gdy uczniowie z młodszych klas bawili się razem ze starszymi. Od samego rana atmosfera była pełna entuzjazmu, a wszyscy uczestnicy nie mogli się doczekać rozpoczęcia zabaw.

Program dnia obfitował w różnorodne atrakcje. Rozgrywki sportowe, zabawy oraz tańce sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie.

Nie mogło zabraknąć naszego ulubionego tańca - belgijki, która jak zawsze porwała wszystkich do wspólnej zabawy!

Nasze przedszkolaczki także miały swoje wyjątkowe chwile. Dzień wypełniony był radością i śmiechem, gdy maluchy bawiły się w różnorodne gry, malowały kolorowe tatuaże i cieszyły się pysznymi lodami. Uśmiechy na twarzach dzieci rozbrzmiewały w całym przedszkolu, a nawet poza nim.

Takie dni jak ten przypominają nam, jak ważna jest wspólna zabawa i radość, którą możemy dzielić się z innymi. Dzień Dziecka to czas, kiedy każdy, niezależnie od wieku, może poczuć się młodo i beztrosko. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować i tworzyć piękne wspomnienia, które pozostaną z nami na długo.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1