SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

JAK PRZYGODA TO TYLKO W WARSZAWIE!


Dnia 13 czerwca uczniowie klas III-VII udali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od spotkania z panią przewodnik, a następnie udaliśmy się na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie z 30 piętra podziwialiśmy panoramę naszej stolicy. Kolejnym punktem wycieczki był spacer czyli zwiedzanie Starego Miasta. Uczniowie zobaczyli Barbakan, Pomnik Syrenki, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście.

Byli także podczas zmiany warty przy grobie nieznanego żołnierza, gdzie mieli okazję do spotkania z powstańcem warszawskim.

Niezwykle ciekawym miejscem dla uczestników wycieczki był PGE Narodowy. Było wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem marzeń wielu uczniów. Obiekt ten naprawdę, robi wrażenie! Kolejnym miejscem jakie zwiedziliśmy było Centrum Nauki Kopernik. Mogliśmy tam poznać tajemnice otaczającego nas świata.

Czas naszego pobytu w stolicy szybko dobiegł końca. Następnie wróciliśmy do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1