SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Z radością informujemy, że zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2023/2024. Był to czas pełen nauki, wyzwań i wspólnych osiągnięć. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, ciężką pracę oraz wytrwałość w dążeniu do celów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się na boisku szkolnym, w piękny, słoneczny poranek. Pani Dyrektor, z dumą i wzruszeniem, wręczyła uczniom świadectwa. Szczególnie wyróżniła tych, którzy zdobyli świadectwa z czerwonym paskiem, podkreślając ich wyjątkowe zaangażowanie i wyniki w nauce.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy włożyli wiele wysiłku w zdobywanie wiedzy i umiejętności. Rodzicom dziękujemy za wsparcie i współpracę, a nauczycielom za nieocenioną pomoc w procesie edukacyjnym.

Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych, bezpiecznych i zasłużonych wakacji. Niech ten czas będzie pełen odpoczynku, radości oraz nowych przygód.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2024/2025!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1