SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

DZIĘKUJEMY ZA LATA PRACY

Dziś, 21 czerwca,  z wielkim wzruszeniem żegnamy cztery wyjątkowe nauczycielki, które po wielu latach pełnych zaangażowania, pasji i poświęcenia odchodzą na zasłużoną emeryturę - Pani Elżbieta Gruchała, Janina Musiał, Beata Kozik i Elżbieta Kasza.

Dziękujemy za Wasz nieoceniony wkład w edukację, niezliczone godziny poświęcone uczniom oraz wspaniałe wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze.

… Lecz wszystko zawsze swój koniec ma,
także i praca nie wiecznie trwa....
Wtedy to człowiek myśli z zachwytem:
nareszcie jestem już EMERYTEM!!

Drogie Panie, życzymy Wam dni zwykłych, gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi, zielonych świateł na Waszej drodze, pysznego ciastka, czy papierosa…., jak wolicie… .
Życzymy Wam dni pełnych szczęścia, spokoju i spełnienia, poczucia, że jesteście kimś specjalnym, wyjątkowym i niebanalnym …..

Choć dziś żegnamy się z wami jako nauczycielkami, to zawsze będziecie częścią naszej szkolnej społeczności.

Do zobaczenia!!!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności