ZABAWA KARNAWAŁOWA

 

Tegoroczna szkolna zabawa karnawałowa  miała wyjątkowy charakter – z przytupem, humorem i w rytmie dobrej muzyki. W tym roku odbyło się to w niezwykłej, góralskiej odsłonie. Już od progu było widać, że czeka nas coś wyjątkowego – królowały ciupagi, czerwone korale i tradycyjne stroje, które nadały całemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

Szkolna sala na kilka godzin zamieniła się w prawdziwą, roztańczoną góralską izbę.

Nie zabrakło wspólnej zabawy, tańców i radosnych okrzyków. Karnawałowa atmosfera udzieliła się wszystkim – było żywiołowo, kolorowo i z humorem. Muzycznie również nie mogło być inaczej – parkiet rozgrzewały energetyczne utwory zespołu Baciary, które porwały do tańca zarówno młodszych, jak i starszych uczestników zabawy.

Radość, integracja i piękne nawiązanie do tradycji sprawiły, że tegoroczna choinka miała wyjątkowy smak – trochę góralski, trochę karnawałowy, a przede wszystkim nasz. To wspomnienie na długo pozostanie w naszej pamięci i .... kronice szkolnej.

 

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

     zamow1  fundusze