SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

PROGRAM INSTA.LING DLA SZKÓŁ

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, a wraz z nim rusza kolejna już – XIX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół, do którego (ponownie) przystąpiła nasza szkoła.

Insta.Ling jest to aplikacja do szybkiej i skutecznej nauki słówek (z języka angielskiego), umożliwiająca rodzicom i nauczycielom wgląd w postępy ucznia. Aplikacja jest dostępna on-line za pomocą przeglądarki internetowej. Zadaniem ucznia jest systematyczne logowanie się do Insta.Ling za pomocą loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela i wykonanie powtórki około 10-20 słówek, co średnio zajmuje od 2 do 8 minut. Po każdej wykonanej sesji uczeń otrzymuje raport z systematyczności i postępów pracy. Rodzice i nauczyciele mają także wgląd w raporty z postępów dzieci.

Korzyścią systematycznego korzystania z aplikacji Insta.Ling jest poprawa poziomu przyswojenia słówek przez uczniów. Dzięki formie quizu nauka staje się przyjemnością. Mamy nadzieję, że wdrożony przez nauczycieli Program Insta.Ling pozwoli uczniom uzyskać lepsze wyniki w nauce.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://instaling.pl/

XIX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół - certyfikat

XX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół - certyfikat

XXI edycja Programu Insta.Ling dla Szkół - certyfikat

 

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1