MAMY CERTYFIKAT INSTA.LING

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zdobyła Certyfikat Jakości Kształcenia w programie Insta.Ling.
🔹 Jest to forma wyróżnienia za wdrażanie innowacyjnych technologii w nauczaniu języków obcych i optymalizacji nauki słownictwa.

🔹 Nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania stawiane szkołom biorącym udział w programie, a kryteria dotyczyły między innymi przydzielania słówek w systemie oraz miesięcznych ocen postępów uczniów.
🔹 Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom, bo jednym z warunków otrzymania tego certyfikatu jest Wasza systematyczna praca i bardzo dobre wyniki.

💙💙 Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działania w tym programie i gorąco zachęcamy uczniów do korzystania z tej metody nauki.