LAUREACI KONKURSÓW ŚW. PATRYKA

16 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się konkursu na „Najpiękniejszy Kapelusz Leprechaun’a”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej pracy plastycznej–kapelusza irlandzkiego skrzata. Jedyne kryterium to: dominujący kolor pracy to kolor zielony.

☘️ I jak zwykle, nie zawiedliśmy się. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów z klas I-VIII, a ich prace zachwycały wykonaniem z ogromną kreatywnością, fantazją i dbałością o szczegóły. Cała społeczność szkolna oddawała głosy, aby wybrać ten jeden – dla każdego z nas - ten najpiękniejszy.
☘️ Prace zostały podzielone na III kategorie zgodnie z grupą wiekową wykonawców – klasy I-III, klasy IV-V, klasy VI-VIII.

22 marca nastąpiło długo oczekiwane ogłoszenie wyników.🎉🥇🥈🥉

☘️ Również dziś rozstrzygnięty został konkurs wiedzowy (z kodami QR) dotyczący historii i tradycji związanych z Dniem Św. Patryka.

💚💚💚 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach oraz gorąco dziękujemy ich rodzicom za pomoc, wielkie zaangażowanie i pomysłowość 😊

Poniżej przedstawiamy listę naszych laureatów oraz zdjęcia z dzisiejszej ceremonii. 🤩🎁🎈