SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

KREDKOBRANIE 2023

 

Z ogromną radością ogłaszamy, że po dwuletniej przerwie, spowodowaną pandemią koronawirusa, ponownie włączyliśmy się w ogólnopolską akcję charytatywną "Kredkobranie". To już po raz czwarty! To fantastyczna inicjatywa, która pokazuje nasze zaangażowanie w pomoc tym, którzy jej potrzebują. To także wyraz naszego wsparcia dla najmłodszego pokolenia Polaków mieszkających na Kresach.

Przez trzy tygodnie nasi uczniowie przynosili różne artykuły papiernicze - kredki, ołówki, zeszyty, bloki i wiele innych. Dzięki Waszemu wkładowi, możemy dostarczyć niezbędne przybory szkolne dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Zebrane dary zostały już dostarczone do Fundacji Ignatianum w Krakowie, do miejsca, które otacza wsparciem tych, którzy potrzebują pomocy, otwierając im drogę do lepszego jutra. A nasza szkoła oraz koordynatorki akcji dostały pisemne podziękowania za zaangażowanie i pomoc.

Dziękujemy za Wasze serce i otwartość.

MAŁE GESTY POTRAFIĄ ZDZIAŁAĆ WIELKIE RZECZY

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1