SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

 

26 września obchodziliśmy EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH.
Z tej okazji, uczniowie klas IV – VIII, mieli okazję wziąć udział w konkursie (Poszukiwacze Kodów QR) i wykazać się wiedzą na temat języków świata oraz kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Dziś spieszymy donieść, że zwycięstwo odnieśli dwaj wyjątkowi uczniowie – Filip Janosik – klasa VIa oraz Krystian Marzec – klasa VIII.
Jednak to, co wyróżniało naszych zwycięzców, to nie tylko intelektualne osiągnięcia, ale także ich silna wola. Nasi zwycięzcy wykazali się wyjątkową wytrwałością, determinacją oraz ogromnym zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy.

Nasi zwycięzcy - jako nagrodę - otrzymują najwyższą ocenę, szóstkę z języka angielskiego. Dodatkowo, będą mieli okazję delektować się wyborną pizzą w lokalnej pizzerii, dzięki voucherowi uzyskanemu jako nagroda.

👏👏👏Gratulujemy Filipowi oraz Krystianowi !

Wasza pasja i zainteresowanie językami oraz kulturą są dla nas niezmiernie cenne.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1