SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

TO JUŻ 20 LAT !

 

10 maja 2024 roku klasa VII wzięła udział w Pikniku Europejskim w Kazimierzy Wielkiej. Powód był niezwykle ważny – 20 lat w Unii Europejskiej.

Obchody obfitowały w liczne atrakcje, ale najważniejszy był przemarsz ulicami miasta. Atrakcją był również zorganizowany po raz pierwszy Quest – „Mały tour po Kazimierzy Wielkiej”. Dzięki niemu można było poznać ciekawostki przyrodnicze i historyczne miasta. Natomiast na rynku można było wziąć udział w kole fortuny lub warsztatach plastycznych. Po tak mile spędzonym czasie wróciliśmy do szkoły.

Uczniowie uczestniczyli w wydarzeniu pod opieką nauczycieli: Ewa Krawczyk i Dorota Kuliś.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1