SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

13 maja w Kazimierskim Ośrodku Kultury w Kazimierzy Wielkiej odbyła się XV edycja konkursu na realizację małej formy teatralnej.
Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, bezpiecznego zachowania się na drogach i w Internecie oraz ukazywanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego.

Patronat nad przeglądem objęła Komenda Policji w Kazimierzy Wielkiej.

W etapie powiatowym wzięły udział 4 szkoły. Szkołę w Wielgusie reprezentowały dzieci z klasy II- Martynka, Lena, Daniel, Tomek, Emilka, Marcelinka, Oliwka i Filip pod opieką B. Lubery i E. Wilk.
Dzieci doskonale wczuły się w role i podbiły serca jurorów zdobywając I miejsce. Tym samym sprawiły wielką radość swoim rodzicom i nauczycielom.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Kielcach, gdzie 3 czerwca w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” nastąpi rozstrzygnięcie konkursu wojewódzkiego z udziałem przedstawicieli Kuratorium Oświaty i Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1