SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

FINAŁ KONKURSÓW DIECEZJI KIELECKIEJ

 

17 maja 2024 roku dwie z naszych uczennic wraz z opiekunami udało się do Kielc, aby uczestniczyć w finale konkursów: biblijnego oraz plastycznego, zorganizowanych przez Diecezję Kielecką.

Do Wydziału katechetycznego na XXVIII Konkurs Plastyczny, który w tym roku nosił tytuł ,,Mój Kościół i Ja” napłynęło kilkadziesiąt prac plastycznych.

Wszystkie pięknie oddawały tematykę konkursową, dlatego werdykt był bardzo trudny. Komisja postanowiła przyznać trzy pierwsze miejsca oraz sześć wyróżnień. Wśród wyróżnionych prac znalazł się rysunek Wiktorii Baczyńskiej uczennicy klasy IIIB .

Niemałe wyzwanie miało również kilkudziesięciu uczniów z klas VII-VIII, biorących udział w XXVIII finale Konkursu Biblijnego, obejmującego wnikliwą znajomość treści Ewangelii wg św. Mateusza. Nasza uczennica Kamila Polak z klasy VII została finalistką tegoż konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1