22 KWIETNIA – DZIEŃ ZIEMI 

 

Uczniowie klasy VI uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Listy do Ziemi – 2026”. „Listy do Ziemi” to inicjatywa rozwijająca świadomość ekologiczną oraz odpowiedzialność za środowisko. Uczniowie poprzez formę listów  podejmowali temat relacji człowiek – przyroda, wskazując zagrożenia oraz konkretne działania na rzecz ochrony naszej planety.

Akcja ta polegała na wymianie prac pomiędzy losowo wybranymi szkołami, a w tym roku szkolnym przystąpiło do niej ponad 700 placówek.

Prace naszych uczniów pokazują wysoki poziom refleksji, wrażliwość oraz zrozumienie znaczenia naszych codziennych wyborów dla środowiska.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

     zamow1  fundusze