MIĘDZYSZKOLNE NIEBIESKIE IGRZYSKA

 

Uczniowie klas I–VI wzięli udział w międzyszkolnych „Niebieskich Igrzyskach” zorganizowanych przez Samorządową Szkołę Podstawową nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej. Impreza odbyła się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym pod honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach oraz Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

„Niebieskie Igrzyska” to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-sportowe, promujące integrację, empatię oraz świadomość na temat autyzmu.

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

     zamow1  fundusze