CZEKOLADOWE CUDA … Z WILLYM WONKĄ

W ostatnich dniach, nasza wesoła ekipa szkolna wyruszyła na niezapomnianą wycieczkę do Krakowa, pełną filmowych emocji, świątecznego klimatu i oczywiście... czekolady!

Zaczęło się od seansu kinowego z Willym Wonką. Filmowe doświadczenie przeniosło nas w niezwykłą podróż pełną czekoladowej magii i uśmiechów. To było, jak wejście do krainy cudów.

Po seansie kinowym ruszyliśmy na krakowski Rynek, gdzie czekał na nas świąteczny kiermasz. Mimo krótkiego pobytu, zdążyliśmy poczuć magiczną atmosferę świąt i zobaczyć kolorowe stragany pełne ręcznie wykonanych ozdób i aromatycznych przysmaków.

Ostatnim punktem programu była wizyta w Manufakturze Czekolady. Tam każdy z nas mógł poczuć się jak prawdziwy cukiernik. Przygotowaliśmy własne słodkości, ucząc się tajników czekoladowego rzemiosła. Najlepsze było to, że każdy z nas stworzył swoje własne czekoladowe arcydzieła. Pralinki, lizaki - każdy zabrał ze sobą kawałek tej słodyczy jako pamiątkę. To był sposób na zatrzymanie tych chwil w słodkim kawałku czasu.

Teraz, kiedy wróciliśmy do codzienności, zastanawiamy się, czy można by jakoś zorganizować wyjazdy szkolne co tydzień?