MIKOŁAJKI W SZKOLE - CZAS NA MAGIĘ ŚWIĄT I UŚMIECHY!

W dniu Mikołajek, cała społeczność szkolna wstrzymuje oddech, z niecierpliwością czekając na przybycie samego Świętego Mikołaja. I w tym roku nie zawiodł nas ani trochę! Mikołaj zawitał do każdej klasy, nie omijając ani jednego ucznia.

Dla najmłodszych przedszkolaków oraz klas I-III, Mikołaj przyniósł uśmiechy, prezentowe niespodzianki i mnóstwo radosnej energii. Zdumione spojrzenia dzieci, kiedy Mikołaj zjawił się w drzwiach były bezcenne.

Tegoroczne Mikołajki to także czas, gdy wspólnie cieszymy się z wyjątkowych chwil spędzonych razem. Klasa IV - na przykład - wykorzystała ten dzień do tworzenia pięknych wspomnień podczas zabawnych sesji zdjęciowych.

Starsze klasy także miały swoją porcję świątecznych podarunków. Po egzaminie próbnym, klasa VIII otrzymała prezenty, które dodatkowo rozbudziły atmosferę świątecznego oczekiwania. To wspaniała okazja do zrelaksowania się po trudach egzaminacyjnych i podziękowania sobie nawzajem za wsparcie.

Wierzymy, że Mikołajki, to nie tylko radość otrzymanych prezentów, ale również radość z dawania uśmiechów i dobrej energii innym.

...i tak właśnie uczymy się w naszej szkole.

W oczekiwaniu na Mikołaja 🎅🎅🎅🥰