RADOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W SZKOLE

W dniu 21 marca, nasza szkoła rozbrzmiewała radością i energią, gdy uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki wspólnie świętowali nadejście wiosny. To był dzień pełen kreatywnych działań i beztroskich zabaw.

Na sali gimnastycznej uczniowie wykorzystali duże arkusze papieru oraz kolorowe kredy, aby wyrazić swoją radość z nadejścia wiosny. Kwiaty, słońce, ptaki - wszystko to pojawiło się na ich pracach, tworząc wesołe obrazy pełne kolorów.

Pożegnanie Zimy było kolejnym wydarzeniem tego dnia. Marzanna płonęła symbolicznie "w towarzystwie" piosenek i wierszy.

Nasi najmłodsi uczniowie również aktywnie włączyli się w świętowanie wiosny. Poprzez różnorodne gry i zabawy wyrażali swoją radość z nadejścia cieplejszych dni.

Dzień ten był pełen uśmiechów i pozytywnej energii, która rozbrzmiewała w całej szkole. Wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejne dni wiosny, aby cieszyć się każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Wiosno, jesteśmy gotowi na Ciebie!