PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ

POMOC DLA ADASIA

22 marca zakończyła się Wielka Loteria "Pomoc dla Adasia", zbiórka na rzecz 4-letniego chłopca, który zmaga się z poważną chorobą wymagającą kosztownego leczenia i rehabilitacji. To były 2 dni pełne emocji, wspólnoty i hojności, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Nasza szkoła, przy wsparciu lokalnej firmy "Kazimierskie Smaki" oraz Przedszkola w Koszycach, połączyła siły, aby wesprzeć Adasia, młodszego brata naszej uczennicy.

Wielka akcja pomocy była dla nas wszystkich szansą na okazanie wsparcia i solidarności z osobą, która tego potrzebuje.

Podczas akcji, nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych atrakcjach: od loterii fantowej, przez kiermasz świąteczny, konkurs karaoke, po fotobudkę w wiosennym wydaniu. Wszystkie te aktywności sprawiły, że atmosfera była pełna radości i entuzjazmu. Niezliczone uśmiechy na twarzach uczestników świadczyły o tym, jak wiele radości można przynieść innym, wspólnie działając dla szczytnego celu.

Nasi szkolni artyści postanowili wesprzeć zbiórkę, dając mini koncert. Ich występ był prawdziwą ucztą dla uszu i dodatkowo zachęcił do hojności wszystkich obecnych. Przyłączyli się do nich również inni uczniowie, tworząc wspaniałą atmosferę wsparcia i solidarności.

Podczas tych dwóch dni, w naszej szkole, odbył się również Kiermasz Wielkanocny, na którym można było zakupić stroiki wielkanocne przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej i przedszkola. W tym roku, zaangażowanie i zainteresowanie kiermaszem przerosło nasze oczekiwania. Uczniowie ustawiali się w kolejce po zakup stroika, dokładając swoją cegiełkę na szczytny cel, pomoc młodszemu koledze Adasiowi.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tej wspaniałej akcji charytatywnej. To właśnie dzięki Wam możemy - choć troszkę - zmienić czyjeś życie na lepsze.

Dziękujemy, że byliście częścią tej niezwykłej podróży. Jesteście niesamowici!