EASTER EGG HUNT 2

Nasza szkoła już po raz drugi przystąpiła do OGÓLNOPOLSKIEGO WYDARZENIA KULTUROWEGO „EASTER EGG HUNT 2”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy wielkanocnej, która trwała przez trzy kolejne dni - trzy dni pełne wyzwań, łamigłówek i rozwiązywania zagadek związanych z tematyką Wielkanocy, wszystko w języku angielskim oczywiście!

Dziś nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzców, którzy wykazali się nie tylko szybkością, ale także wytrwałością w rozwiązywaniu kolejnych zadań. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególne brawa kierujemy w stronę tych, którzy zdobyli drobne nagrody i dodatkowe punkty w ocenie z języka angielskiego.

Mamy nadzieję, że udział w tym wydarzeniu, umożliwił Wam doskonalenie języka angielskiego w sposób kreatywny i zabawny.