MISTRZOWIE INSTA.LING'A

Zakończenie pierwszego semestru roku szkolnego 2023/2024 to także koniec XXI edycji nauki języka angielskiego na platformie Insta.Ling! To wyjątkowy moment, aby wyróżnić tych uczniów, którzy niezmiennie i konsekwentnie poszerzali swoje słownictwo w trakcie I semestru.

Prezentujemy uczniów, którzy nie opuścili żadnej sesji - pracowali zarówno w weekendy, dni świąteczne, jak i podczas przerw od zajęć szkolnych. Ich wytrwałość i zaangażowanie zostały zauważone i docenione.

Filo Julia kl. IV
Pazur Magdalena kl. IV
Filo Szymon kl. VB
Blady Magdalena kl VIB
Duda Gabriela kl. VIII
Cetnarska Karolina kl. VIII
Moneta Kamila kl. VIII
Włusek Weronika kl. VIII

Nagrodzono 8 wyjątkowych uczniów za wysiłek i zaangażowanie, którzy nieprzerwanie, systematycznie i z determinacją rozwijali swoje umiejętności językowe w ciągu całego pierwszego semestru.

Chcielibyśmy także podkreślić, że niektórzy z tych uczniów zdobywają tytuł mistrza już po raz kolejny!

Gratulujemy wszystkim uczniom ich zaangażowania oraz życzymy kolejnych sukcesów w dalszej nauce!