SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

ZABAWA KARNAWAŁOWA

 

Zapraszamy do relacji z niezapomnianej zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole.

W miniony czwartek, przeżyliśmy prawdziwe szaleństwo karnawałowe! Dzieci z klas I-III oraz nasze maluchy bawiły się na całego w godzinach przedpołudniowych, zarażając wszystkich swoją radością i energią.

Ale nie tylko najmłodsi mieli okazję do wspaniałej zabawy. Po południu, to już starsze klasy IV-VIII przejęły sztafetę, i pokazały, że potrafią bawić się równie świetnie!

Na parkiecie nie brakowało klasycznych zabaw, takich jak belgijka czy gorące krzesła, które rozgrzewały atmosferę do czerwoności. Nie zabrakło też „Taki duży taki mały …", czy tradycyjnej zabawy w chusteczkę, które sprawiły, że na twarzach gościły uśmiechy przez cały czas!

Ale nie tylko taniec i śmiech były atrakcjami naszej karnawałowej imprezy! Po intensywnej zabawie wszyscy uczestnicy mogli zasiąść przy poczęstunku, który zorganizowali dla naszych uczniów rodzice.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile, rodzicom za zaangażowanie w organizację poczęstunku, za bezpieczny powrót dzieci do domu oraz wszystkim nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tej fantastycznej imprezy.

A to jeszcze nie koniec naszych przygód! Po takiej niesamowitej zabawie przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Mamy przed sobą dwutygodniowe ferie zimowe, które z pewnością upłyną nam równie fantastycznie! Życzymy wszystkim pięknych wrażeń na stokach narciarskich, lodowiskach czy też podczas zimowych spacerów.

A podobno zima ma dopiero nadejść! Czekamy więc z niecierpliwością na te bajkowe pejzaże, które będą stanowić idealne tło dla naszych zimowych przygód. Bądźcie gotowi na kolejne szalone pomysły i niezapomniane chwile !!!

.... jedna uwaga - BAWCIE SIĘ BEZPIECZNIE !!!

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1