MIKROFON WEŹ DO RĘKI

22 marca w naszej szkole odbył się konkurs piosenki pt. „Mikrofon weź do ręki”. Wzięło w nim udział 12 najlepiej śpiewających dzieci z klas I-III. Jurorzy w składzie: pan dyrektor Andrzej Kuliś, pani Dorota Kuliś i pan Grzegorz Krawczuk oceniali poprawność wykonania piosenek,

dykcję i ogólne wrażenie artystyczne. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie. Na scenie, z mikrofonem w dłoni czuły się jak ryby w wodzie.

Jednak zwycięzcami konkursu zostali ex aequo: Lena Nowak z kl. I i Milena Dymek z kl. IIa.

Przyznano trzy drugie miejsca dzieciom, które otrzymały taką samą liczbę punktów. Są to: Wiktoria Baczyńska i Kewin Marzec z kl. IIb oraz Helena Strakowska z kl. IIa.

Trzecie miejsce zajął Filip Tomczyk z kl. III.

Dzieci te oczarowały swoim śpiewem wszystkich widzów.

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Rusin i Emilia Woźniak z kl. I, Agata Brzostkiewicz z kl IIa, Karolina Zmarlak z kl. IIb oraz Gabriela Solarz i Magdalena Rogala z kl. III. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs bardzo się spodobał dzieciom i nauczycielom. Wzbudził zainteresowanie muzyką i śpiewem. Wyłonił prawdziwe muzyczne talenty, nad którymi warto dalej pracować.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje konkursu!