SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. ks. ANDRZEJA BIERNACKIEGO
w WIELGUSIE

Logo v1

Facebook Logo (2019).png

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

 

15 listopada W Działoszycach, hala sportowa gościła najmłodszych adeptów piłki ręcznej w ramach Turnieju dla dzieci w kategorii wiekowej U 12. Inicjatywa organizowana była m.in. przez Miejsko-Gminne Towarzystwo Sportowe w Działoszycach, w ramach projektu Mikro Granty Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Na boisku rywalizowało sześć zespołów, reprezentujących różne szkoły z regionu. Do walki stanęli przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Kazimierzy Wielkiej, Szkoły Podstawowej nr 1 w Pińczowie, Szkoły Podstawowej w Stępocicach, reprezentanci naszej szkoły oraz dwie drużyny z miejscowej Szkoły Podstawowej w Działoszycach.

Młodzi zawodnicy zaprezentowali widowiskowe umiejętności, a atmosfera na trybunach była niesamowita, wspierana przez głośny doping kibiców. W hali panowała ekscytująca energia, którą podkreślała wspaniała rywalizacja i zacięta walka na boisku. Mecze były pełne niespodzianek, indywidualnych popisów i zespołowych akcji. Bramkarze również mieli swoje chwile chwały, broniąc niejedno trudne uderzenie. Emocje trwały do samego końca, a ostateczne rozstrzygnięcie przyniosły rzuty karne.

Z dumą informujemy, że nasza drużyna, mimo zaciętej konkurencji, zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe widowisko i fair play, które sprawiły, że turniej stał się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników piłki ręcznej.

 

rodo removebg previewadeklaracja dostępności

zamow1