GRAMY DLA FILIPKA

W dniach 7-8 września, wspólnota naszej szkoły połączyła siły, aby pomóc 4-letniemu chłopcu - Filipkowi, który wymaga specjalistycznej opieki sercowej. Jego rodzice potrzebują ogromnej kwoty, dzięki której chłopiec będzie mógł przejść operację serduszka w szpitalu w Bostonie.

Aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy, nasza szkoła zorganizowała akcję charytatywną pod nazwą "Koncert Życzeń – gramy i śpiewamy dla Filipka". Podczas przerw międzylekcyjnych każdy mógł zamówić piosenkę wpłacając symboliczną kwotę – 2 zł. ... I to był strzał w dziesiątkę!

A muzyczny talent naszych uczniów? Ich utalentowane dłonie wplatały w rytm dźwięków magię i serce, dodając temu wyjątkowemu wydarzeniu niezapomniany akcent.

Dzięki zamówieniom piosenek i hojnym wpłatom, udało nam się zebrać sumę, 1.154.10 zł. Szczodrość wszystkich darczyńców pokazuje, że nasza szkoła jest miejscem pełnym empatii, miejscem gotowym działać dla dobra innych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów, nauczycieli, rodziców i wszystkich, którzy byli czynnie zaangażowani w naszą akcję. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być razem w tej niesamowitej przygodzie.