FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

NASZA SZKOŁA W AKCJI!

W niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, już po raz trzydziesty drugi zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a my, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, również włączyliśmy się w tę szlachetną inicjatywę. Nasz wkład w pomoc „Orkiestrze” był wyjątkowy – przygotowaliśmy program artystyczny pt. „Na góralską nutę”, który wykonali uczniowie klas III oraz zaprezentowali się członkowie naszego szkolnego chóru.

Podczas kwesty, którą przeprowadzili uczniowie naszej szkoły, udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która będzie stanowić jakiś procent pomocy w leczeniu osób dotkniętych chorobami płuc po pandemii.

Naszymi niezawodnymi wolontariuszami, którzy z oddaniem chodzili z puszkami, byli uczniowie klas VII-VIII.

W tegorocznym, 32 Finale WOŚP, byli to:

❤️Włusek Weronika - 686,50zł,
❤️Polak Kamila - 670,13 zł,
❤️Sawera Julia - 1000,25 zł,
❤️Maderak Szymon- 499,63 zł,
❤️Cieśla Roksana- 318,00 zł,
❤️Strakowski Jan - 934,07 zł
❤️Urantówka Patryk - 341,50 zł,
❤️Maj Marcel - 1346,40 zł,
❤️Kot Igor - 1518,55 zł,
❤️Bęben Julia - 439,53 zł

Dzięki ich zaangażowaniu oraz wsparciu społeczności szkolnej, udało się osiągnąć rekordową kwotę. Szczególne wyróżnienie należy się Igorowi z klasy VII, który jako szkolny rekordzista zebrał imponującą sumę 1518,55 złotych! Jako szkoła, razem uzbieraliśmy ogromną kwotę 7754,49 złotych.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, hojność i wsparcie. Wasza pomoc ma ogromne znaczenie dla osób potrzebujących, a nasza szkolna społeczność pokazuje, że potrafi działać razem dla dobra innych.

Niech to będzie dla nas wszystkich inspiracją do dalszych działań na rzecz innych i dowodem, że nawet najmniejszy wkład może mieć ogromne znaczenie!

Razem możemy więcej! 🎶🌟